Станція прийому та обробки даних у реальному часі із супутників NOAA та SeaWiFS

Cупутникова станція прийому та передачі високоточних зображень (HRPT), яка належить УЦМЗР, здатна приймати дані із супутників Seaviewing Wide Field-of-view Sensor (SeaWiFS) та NOAA (вдосконалий радіометр високої точності – AVHRR). З листопада 1999 року станція HRPT знаходиться у експлуатації на даху будинку, який належить УІНС, українському співзасновнику УЦМЗР.

SeaWiFS забезпечує щоденні багатоспектральні зображення для оцінки сільськогосподарської рослинності, лісів та виробництва у цих сферах, для оцінки проблем стану води та виявленню нафтових плям та забруднення атмосфери у регіоні. Знімки із AVHRR дають можливість УЦМЗР визначати температуру морської води та поверхні землі, ідентифікувати сніг та хмари.

Робітники УЦМЗР отримали підготовку з різноманітних аспектів роботи станції, обробки даних та використання зображень SeaWiFS та AVHRR. Зараз, коли працівники УЦМЗР вивчають всі потенціальні переваги та способи використання станції, визнається, що здатність станції приймати, зберігати та обробляти дані із SeaWiFS та AVHRR являє у майбутньому значну потенціальну статтю доходу для центру.

Ви можете детально оглянути технічнi характеристики HRPT станції.


[ Last updated : 14-Apr-2003 10:42 ]
Розклад сеансів прийому
Технічна специфікація
Стан Станції
Latest NOAA image
Останнє NOAA зображення
Prev Home Next
en ua ru