Архів супутникових знімків

Архів зображень SeaWiFS та AVHRR

З моменту свого заснування, УЦМЗР працював над створенням архіву супутникових знімків, які можуть бути використані для вирішення важливих завдань, що стоять перед Україною. Цей архів складається із двох головних розділів. В першому представлені супутникові знімки SeaWiFS та AVHRR, отримані за допомогою HRPT станції, що розташована в Києві. Щоденно УЦМЗР отримує до п'яти таких знімків.

Архів зображень Landsat

Другий розділ архіву містить зображення високої роздільної здатності супутника Landsat, які були придбані або отримані УЦМЗР в процесі виконання різноманітних проектів. УЦМЗР володіє єдиною в Україні колекцію знімків високої роздільної здатності, які покривають всю територію України. Ці зображення були отримані, головним чином, влітку 1988 року з супутника Landsat і можуть бути використані у різних прикладних програмах.

Галерея

Ви маєте можливість також переглянути розділ "Галерея", що містить зображення створені УЦМЗР на основі даних SeaWiFS та AVHRR.

Замовлення зображень

Якщо Ви бажаєте замовити необроблені зображення AVHRR (супутники серії NOAA) та SeaWiFS, або зацікавлені у використанні необроблених зображень, будь-ласка зверніться до УЦМЗР за адресою .


[ Last updated : 01-Aug-2002 22:04 ]
SeaWiFS & AVHRR архів
Landsat архів
Галерея знімків
Знiмок мiсяця
Знімок мiсяця
Prev Home Next
en ua ru